WiadomośćDziałalność oddziału w Gierałtowicach w styczniu
(Kategoria: Misc)
Dodane przez Administrator
26 stycznia 2015 - 11:08:00

Dzień Babci i Dziadka to świetna okazja, aby przypomnieć sobie o osobach, którym zawdzięczamy większość cudownego dzieciństwa. Zwykle to dziadkowie rozpieszczają swoje wnuczęta, ale w dniu ich święta ulega to zmianie. Tak też było w naszym przedszkolu. 21. stycznia w WDK zaprosiliśmy ich na uroczyste przedstawienie.
Impreza chyba się udała, a opuszczający nasze przedszkole dziadkowie składali wyrazy podziękowania i uznania. Zapewniliśmy ich, że za rok będzie jeszcze lepiej. Z uśmiechem na ustach, z przyrzeczeniem, że zaprosimy ich ponownie, pożegnali się z nami.
Wszystkim Babciom i Dziadkom w dniu ich Święta, życząc raz jeszcze zdrowia, dziękujemy za cierpliwość, opiekę, wspólne spacery, przepyszne ciasta i ciekawe opowieści.
W styczniu gościliśmy również w naszym przedszkolu panów policjantów. Podczas spotkania dowiedzieliśmy się o tym jak bezpiecznie poruszać się po drogach, podróżować samochodem, bawić w domu i w przedszkolu oraz jak reagować w sytuacji innych zagrożeń, m.in. gdy zaczepia dziecko osoba dorosła, kiedy zauważy się pożar, itp. Duże zainteresowanie u dzieci wywołało umundurowanie i wyposażenie policjantów. W szczególności czapka, która wędrowała z głowy na głowę wielu chętnych do jej przymierzenia przedszkolaków.

Źródło: Akademia Przedszkolaka
( http://akademia.wieprz.pl/news.php?extend.25 )